Oferta SATURN - sklep z wyposażeniem wnętrzŁAZIENKA


Kompleksowa oferta wyposażenia łazienek , od najmniejszych aż po salony kąpielowe. Szeroki wybór ceramiki, kabin prysznicowych, armatury oraz praktycznych dodatków.

Więcej

KUCHNIA


Meble kuchenne na wymiar renomowanej marki WFM KUCHNIE - 821 typów szafek w szerokiej gamie kolorów. Sprzęt AGD do zabudowy, zlewozmywaki oraz armatura kuchenna wiodących producentów.

Więcej

SALON


Kolekcje mebli BIZZARTO to połączenie komfortu z trwałością oraz nieograniczone zestawianie barw, wzorów i faktur. Posiadamy również w ofercie meble wypoczynkowe marki CAYA DESIGN obejmujące narożniki, fotel i podnóżki.

Więcej


Projektowanie wnętrz

Posiadamy w swoim zespole doświadczonych projektantów wnętrz, ale jesteśmy również otwarci na współpracę, dlatego też współdziałmy z wieloma zewnętrznymi architektami. Wstępne przygotowanie projektu zaczynamy od dokonania pomiaru pomieszczenia u klienta oraz przeprowadzenia wywiadu odnośnie oczekiwań aranżacji danego pomieszczenia.  W kolejnym kroku Nasi projektanci przygotowują wstępne propozycję układu wnętrza oraz rozmieszczenia jego poszczególnych elementów. Po końcowej akceptacji powstaje kompleksowy projekt pomieszczenia wraz z wizualizacją, lista wybranego asortymentu oraz rozmieszczeniem przyłączy. Realizacje i wykonanie projektu

Służymy również pomocą na etapie realizacji projektu kontaktując klienta z profesjonalnym i sprawdzonym przez Nas wykonawcą. 
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

14 655 32 02 wew. 21, 22 lub 570 19 19 70