Nowa

2019-06-01

Prezentujemy kolejny, nowy boks ekspozycyjny w naszym salonie. Tym razem w oparciu o aktualny trend na rynku wyposażenia łazienek w którym prym wiodą produkty w kolorze czarny mat. Całość ekspozycji "zamknięta" płytkami wielkoformatowymi Pietra Santa Monolith marki Tubądzin.

W opisach zdjęć szczegółowy opis produktów.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu


Ekspozycja oparta na produktach firm Excellent Łazienki ENIX Create Elita Meble Łazienkowe TubądzinElita Meble Łazienkowe i kolekcja Futuris


Delikatny, metalowy uchwyt w kolorze czarny mat oraz wysokie, zaokrąglone nogi tworzą rodzaj estetycznej i stylowej oprawy. Wnętrze szafki to szuflada z metalowymi bokami i systemem Soft-Close. Całość wykonana z płyty 16mm laminowanej. Dostępne są trzy rozmiary szafek 70, 90 i 120 cm wraz z umywalkami ceramicznymi w podanych wymiarach lub konfiguracja szafki z blatem w dwóch kolorach i rozmiarach od 70 do 140 cm.


Wolnostojąca wanna przyścienna Lilia firmy Excellent Łazienki


Model Lila łączy w sobie wspaniały dizajn wanny wolnostojącej oraz praktyczność. Polecana szczególnie dla klientów którzy marzą o wannie wolnostojącej, a ograniczeniem w jej zastosowaniu jest powierzchnia łazienki. Wanna występuje w trzech rozmiarach 150x72cm, 160x73cm oraz 170x75cm.


Bateria nawannowa Keria marki Excellent


Bateria nawannowa 4-otworowa Keria marki Excellent, której mosiężny korpus pokryty jest wytrzymałą powłoką w kolorze czarny mat, idealnie komponuje się z wanną Lila. Umieszczona na rancie wanny łączy w sobie wygodę, wygląd oraz praktyczność.

Przelew wody w wannie wolnostojącej zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Wannę możemy napełnić wodą do wysokości przelewu. Jej nadmiar odprowadzany jest do syfonu.


Grzejnik Libra marki Enix


Grzejnik występuje w kilku konfiguracjach które polegają na łączeniu trzech kwadratowych modułów. Występuje jako pojedynczy moduł, podwójny ( widoczny na zdjęciu ) oraz w wersji trzymodułowej. Możliwość montażu w pionie oraz poziomie i wielu kolorach z palety RAL i kolorach specjalnych z palety Enix.

Grzejnik Libra Enix Black Lake

Na naszej ekspozycji model Libra w kolorze Black Lake str. H4

Grzejnik Libra Enix Black Lake

Kolor Black Lake str. H4 z bliska  oraz logo serii Create Enix

Grzejnik Libra Enix Black Lake

Grafika prezentuje dostępne formaty płytek z kolekcji Pietra Santa oraz dwie grubości.