Nowości produktowe w marce RAVAK 2018

2018-03-14


Wanna Freedom W

Wanna Freedom W optymalnie łączy w sobie zalety klasycznej wanny z pięknem wanny wolnostojącej. Praktyczna, szersza krawędź zwrócona do ściany zapewnia przestrzeń na kosmetyki, które zawsze będą pod ręką. Wanna wygląda świetnie, a po szybkim zainstalowaniu nie trzeba jej obkładać płytką ani panelem.

Wanna City Slim

Komfortowa, przestrzenna i niepozorna. Wszystko, czego potrzebujesz do łazienki w wygodnym miejskim stylu. Wyróżnia się oszczędnym wzornictwem oraz zwraca uwagę swym naturalnym kształtem, który dodaje wannie City wyjątkowej wygody.

Wanna 10°

Delikatnie i oszczednie współgra z przestrzenią. Wnętrze wanny zostało przez projektanta maksymalnie zwiększone kosztem obszernej konstrukcji. Dzięki temu uzyskaliśmy lekką wannę, która oferuje przestrzeń zarówno do kąpieli, jak i do brania prysznica.

Wanna Chrome

Idealna wanna dla miłośników kąpieli. Jest wygoda, z podręczną przestrzenią do odkładania i tak zaprojektowana, aby użytkownik siedząc w wannie miał widok na całą łazienkę. Wzornictwo nawiązujące do konceptu Chrome dla całej łazienki.

Wanna BeHappy II

Innowacje designu ulubionego konceptu do najmniejszych łazienek, który dalej rozwija i udoskonala pierwotny pomysł. Wanna BeHappy II z nowymi, prostszymi liniami lepiej pasuje do łazienki i wykorzystuje każdy centymetr małego wnętrza.

Umywalka narożna

( 500 x 665 mm L/R )

Umywalka z szafką

( 550 x 400 mm )

Lustro

( 530 x 110 x 740 mm )