Armatura AMEO - Nowość KLUDI 2018

2018-02-27

Nowa seria KLUDI AMEO to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Idealnie wpisująca się w najnowsze trendy prosta forma, połączona z zaokrąglonymi liniami, to ukłon w stronę tak modnego dziś softpuryzmu. Dodatkowe zalety: zaawansowane funkcje, szeroka gama produktów serii oraz przystępna cena plasują baterie KLUDI AMEO na pierwszym miejscu pod względem dostępności.

Jedna seria, wiele możliwości

Marzysz o umywalce wpuszczanej w blat? A może w Twoją wizję idealnego wnętrza wpisuje się umywalka w formie wolnostojącej misy, ustawionej na blacie? Niezależnie od preferencji, wśród baterii z serii KLUDI AMEO odnajdziesz tę, która idealnie dopełni aranżację.

Niech kąpiel trwa

Wieczorna kąpiel to czasem jedyny moment w ciągu dnia, który możesz poświęcić tylko sobie. Odpoczynek z książką w wannie, przy dźwiękach kojącej muzyki to pomysł na dobre zakończenie męczącego dnia. KLUDI AMEO przemieni łazienkę w komfortową strefę relaksu

Ważne niewidoczne dla oka

Niepodważalnymi zaletami KLUDI AMEO są zastosowane rozwiązania: niezawodne głowice ceramiczne, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym oraz nowy perlator s-pointer eco pozwalający ukierunkować strumień wody oraz zmiejszyć jej przepływ do 6 l/min. Jeśli dodamy do tego ergonomiczny uchwyt umożliwiający wygodne użytkowanie oraz komfortowy termostat w bateriach podtynkowych, otrzymamy pełną gamę możliwości. Wybór należy do Ciebie!

Piękna forma

Prawdziwą ozdobą każdej kabiny prysznicowej jest armatura. Niebanalne kształty, instalacje ukryte w ścianie, designerskie przyciski – wszystkie te elementy tworzą rozwiązania warte uwagi.

Ergonomia przede wszystkim

Niezależnie od tego jaką baterię natryskową wybierzesz, każdą z nich będziesz obsługiwał bez najmniejszego problemu: wygodne w użyciu przełączniki, czytelne oznaczenia, precyzyjna regulacja natężenia wody i temperatury sprawią, że kąpiel będzie komfortowa oraz bezpieczna.